Aksesuar Lazer Kesim Modellerimiz

Aksesuar Lazer Kesim Modellerimiz

 

Aksesuar lazer kesimbey ens lazer kesimbey ens lazer

aksesuar lazer kesimm   beyens lazer lazer kesim model

 

Aksesuar lazer kesim için kumaşlara lazer kesim işlemini her şekil ve büyüklükte istediğiniz desenler doğrultusunda kesebilmekteyiz.

Çoğunlukla müşterilerimizin kesim için bize getirdiği kumaş türleri: Saten, süet, güderi, tafta, şifon, organze, penye, polar, polyester, keçe, janjan, ipek, naylon, viskoz, krep, lycra gibi örnek vediğimiz kumaşlar gibi daha pek çok kumaş türüne de lazerle desen kesim uygulamaktayız.
Çoğu zaman lazer kesim üreticiye büyük kolaylık sağlar mesela makasla kesilebilecek bir aksesuarın zaman ve maliyet açısından çok zahmetli olduğu veya makasla, bıçakla kesilemeyecek aksesuarlarda veya desen kesilecek ise; çiçek figürleri, çeşitli figürler, eldiven kesimi gibi, hem zamandan kazanırsınız hem de daha uygun maliyetle ürünlerinizi bize kestirebilirsiniz.
Geniş Kapasiteyle lazer kesim – Firmaların kısa sürede üretime girme istekleri doğrultusunda, geniş kapasitemiz ile her türlü ihtiyacı ve kaliteyi sağlıyoruz.
Tekstil giyimde – Pantolon, etek, elbise, gömlek, bluz, t-shirt, eşarp, şal gibi ürünlere aksesuar kesimi.
Ev tekstilinde – Ufak masa örtüsü, polar battaniye gibi her türlü tekstil ürünlerine lazerle aksesuar kesim uygulaması yapıyoruz.
Şehir dışı için – Eğer farklı şehirden bize lazer kesim yaptırmak isterseniz kumaşlarınızı bize kargo ile yollayabilirsiniz.
Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçiniz.

15 Ağustos 2016
1.730 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Google